Hakkımızda

Diva Wedding & Organizasyon

Mutlu Dikici liderliğinde yüzlerce muhteşem düğün ve organizasyona imza atan İzmir merkezli Diva Wedding & Organizasyon, 15 yıllık tecrübe ve kişiye özel tasarımlarla kusursuz hizmet veriyor.

Diva Wedding, düğün organizasyonlarını sıradanlaştıran süsleme ve basit çözümler yerine, her çiftin hayalindeki özel düğünü yaratmayı hedefliyor. Profesyonel yaklaşımıyla her organizasyonu tüm detayları planlayarak gerçekleştiriyor.

Hayalinizdeki organizasyon, Diva Wedding ile tanıştığınız anda başlıyor. Tüm organizasyon her adımda uzmanlar tarafından takip ediliyor.

Yer seçiminden dekorasyona, profesyonel video ve fotoğraf çekiminden ses sistemine, ışık ve müzik sistemlerinden gelinlik tasarımına, kuaförden balayına, orkestradan DJ tercihlerine, makyözden retro arabalara, güne başlangıçtan after party ve balayı paketlerine kadar aklınıza gelebilecek her ayrıntı sizinle birlikte düzenleniyor. Zaman planlaması titizlikle yapılırken, hiçbir detayın atlanmadığı unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

Şık ve estetik öneriler, farklı alternatiflerle mutlu günleri kusursuzlaştırmak için çalışan Diva Wedding, rezervasyon takipleri, konaklamaların ayarlanması gibi hizmetlerle organizasyonunuzu eksiksiz hale getiriyor. Tüm bu heyecan dolu süreç, sonunda mutluluk ve gururla hatırlayacağınız anılara dönüşüyor.

Disiplinli iş anlayışı, aktif ve profesyonel kişiliğiyle Diva Wedding markasını yaratan Mutlu Dikici’nin başarısının en büyük sırrı her organizasyonda yenilenen güven… Diva Wedding’in en önemli referanslarıysa hayalleri gerçekleşen Gelin ve Damatları…

Kalifiye İşgücü

Diva Wedding’in ince dokunuşlarıyla hazırlanan, özel günler ve iş hayatına yönelik, ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.


Doğru Maliyetlendirme

Diva Wedding kurumsal işleyişi ve yapısıyla tüm isteklerinizde kalite/maliyet performansını gözönünde bulundurarak maliyet optimizasyonu sağlar.


Mükemmel Zamanlama

Diva Wedding & Organizasyon; personel içindeki sinerji ve iş ortaklarıyla uyum içinde hareket ederek zamanında ve eksiksiz sunumlar yapar.


Doğru Planlama

Bireysel ya da kurumsal odaklı; her organizasyonun kendine has beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyerek, hedef kitleyi göz önünde bulundurarak doğru seçimlere yönlendirir.